درباره ما

سوابق و پیشینه

شرکت مهندسي ارتباطات کاسپین ورنا فعاليت خود را از سال ۱۳۸۵ با مجموعه ای توانمند از کارشناسان مجرب، در زمينه فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات مشاوره و طراحي، تامين تجهيزات سخت افزاري و نرم افزاري، نصب و راه اندازي، آموزش، خدمات پشتيباني و نگهداري آغاز نموده است. 

اين شرکت در حال حاضر از پرسنل متبحر و مجرب در زمينه مهندسي برق و مخابرات برخوردار بوده که توانايي مديريت، برنامه ريزي، طراحي، اجراء و راه اندازي پروژه ها را داراست.

شرکت مهندسي ارتباطات کاسپین ورنا توانسته راه حلهاي بهينه و جديدي براي گسترش شبکه مخابرات و نفت کشور ارائه داده و خدمات متنوعي را به بهترين شکل ممکن در زمانبندي طرح يا پروژه به جامعه مهندسي و صنعتي کشور عرضه نمايد.

اين شركت در راستاي تقويت توان فني خود و ارايه خدمات بهتر و راه حل هاي بروز و رقابتي در تعامل با برخي از توليد كنندگان مطرح بين المللي بوده و توانایی تامين انواع تجهيزات مخابراتي و كامپيوتري و ارايه خدمات پشتيباني مرتبط با آن را بصورت مستقيم و غير مستقيم و بواسطه دفاتر مستقر در خارج از كشور دارد .

شرکت مهندسي ارتباطات کاسپین ورنا به دنبال راهبري و ارائه راه حلهاي نوين براي صنعت مخابرات و ارتباطات کشور است. به همين منظور اين شرکت با حضور جمعي از متخصصين و مهندسين فعال و با تجربه سعي بر آن دارد که با ارائه خدمات مناسب و مطلوب از ديدگاه مشتريان خويش و با حفظ رضايت آنان در جهت تحقق اين هدف بکوشد.

 اين شرکت سعي در بوجود آوردن مزيت و ارزش افزوده همراه با تطبيق سريع خود با شرايط متنوع و درحال تغيير بازار با تکيه بر دانش و کار گروهي و توان عملياتي کادر پوياي خويش است. ما در اين راه خود را متعهد به کسب رضايتمندي بي وقفه مشتريان گرامي با برآوردن نيازهاي هر يک از آنان مي دانيم تا بتوانيم اعتماد متقابل اين عزيزان را جلب نمائيم.

همچنين همواره سعي در ايجاد خلاقيت که منجر به افزايش بهره وري و کيفيت خدمات و نيز جستجوگر روشهاي گوناگون براي بهينه سازي فعاليتهاي خود در تمامي زمينه هاي کاري را داريم.

 

رسالت و چشم انداز

شرکت به دنبال توسعه و تحکيم همکاري خويش با دولت، صاحبان صنايع مخصوصاً مخابرات، نفت و مترو ديگر سازمانها و شرکتها جهت استمرار در خدمات رساني خويش می باشد. اين رشد پايدار با تحقق نيازها و ارزشهاي مشتريان و دنبال نمودن اهداف و استراتژي هاي مناسب امکان پذير است که رسيدن به اين اهداف مستلزم استفاده مؤثر و به موقع از تمامي منابع خواهد بود. لذا اين شرکت سعي نموده است با استفاده از اين توانمنديها و امکانات، پروژه هاي محوله را با برنامه ريزي بهينه به انجام رساند

تعهد شرکت کاسپین ورنا برای ارائه محصولات و خدمات باکیفیت، این شرکت را به انتخاب محصولات و برندهای شناخته شده با استانداردهای تثبیت شده در صنعت ICT هدایت نموده است. انتخاب برندهای معتبر در ارائه راهکارهای صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات موید این جهت گیری در مجموعه کاسپین ورنا می باشد.

شرکت ارتباطات کاسپین ورنا، با توکل بر خداوند متعال و تکيه بر سرمايه هاي معنوي حاصل از تخصص، تعهد و تجربه کارکنان خود، سعي دارد تا ضمن نائل آمدن بر اهداف و چشم اندازهاي خود، به شئونات اخلاقي و اسلامي و ارزش هاي انساني، در تمامي مراحل و بخش ها، اعم از امانت داري، صداقت، سختکوشي، پشت کار، نيک انگاري، تعهد بر وظايف، کرامت و شرافت و… پايبند باشد.

 

همکاران تجاری خارجی

تعهد شرکت کاسپین ورنا برای ارائه محصولات و خدمات باکیفیت، این شرکت را به انتخاب محصولات و برندهای شناخته شده با استانداردهای تثبیت شده در صنعت ICT هدایت نموده است. انتخاب برندهای معتبر در ارائه راهکارهای صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات موید این جهت گیری در مجموعه کاسپین ورنا می باشد.

 

 

                                      

 

                                                          

                                           

 

گروهی از مشتریان ما

شرکت به دنبال توسعه و تحکيم همکاري خويش با دولت، صاحبان صنايع مخصوصاً مخابرات، نفت، مترو و ديگر سازمانها و شرکتها جهت استمرار در خدمات رساني خويش می باشد.